Akademia TecLine

Akademia TecLine. 

TecLine - projektujemy oraz zaopatrujemy w wygodny i intuicyjnie działający sprzęt nurków na każdym poziomie ich zaawansowania, nurkujących w każdych warunkach na całym świecie. 
Oferujemy ponad 1100 różnych elementów wyposażenia dostępnych w ponad 120 sklepach w Polsce oraz w u naszych przedstawicieli w ponad 50 krajach świata. Dbamy o bezpieczeństwo nurków również przez podnoszenie kwalifikacji naszych sprzedawców i jakości usług serwisantów TecLine. 
Wychodząc naprzeciw potrzebom każdego nurka stworzyliśmy „Akademię TecLine”.

Zbudowaliśmy Akademię TecLine aby:
nurkowie mogli zobaczyć i przetestować sprzęt zanim zdecydują się na zakup sprzedawcy mogli podnosić własne kwalifikacje i zwiększyć sprzedaż w swoich sklepach, także przez specjalny program edukacyjno-sprzedażowy przygotowany dla ich klientów serwisanci mogli doskonalić swoje umiejętności na organizowanych co 2 lata seminariach technicznych w naszym nowym Ośrodku Szkoleniowym instruktorzy każdej organizacji mogli zaprezentować studentom na żywo, różne konfiguracje sprzętowe dostępne stale w naszym Salonie Sprzętu .

Laboratorium i Dział Kontroli Jakości w Akademii TecLine zbiera wszelkie informacje na temat tego jak działa nasz sprzęt – dzięki temu możemy doskonalić nasze produkty. Laboratorium jest stale rozbudowywane, wyposażyliśmy je m.in. w urządzenie ANSTI pozwalające testować automaty na poziomie zgodnym z wymogami UE, ale także w wysokiej klasy wizualizery Lumens znacznie poszerzające możliwości kontroli sprzętu. 
W zakresie badań współpracujemy nie tylko z zespołami nurków testujących nasz sprzęt, ale, co dla nas niezwykle istotne, z Wydziałem Materiałoznawstwa Politechniki Warszawskiej.

Akademia TecLine to jednak przede wszystkim miejsce dla każdego nurka. Nasz ośrodek mieści się w Warszawie przy ul. Popularnej 26/34b. Miejsce niezwykłe, w którym można wypić nurkowe espresso siedząc wygodnie we wraku czy w jaskini, to miejsce nurkowych spotkań, na które serdecznie zapraszamy. 

2007 - 2020

Masz pytania?

Napisz do nas!