Dive System

Firma Dive System na przestrzeni wielu lat działalności stała się na rynku Europejskim liderem w produkcji sprzętu do nurkowania technicznego. Sukces ten jest wynikiem determinacji i wielkiego entuzjazmu jej założycieli. Doświadczenie nabyte przy zaspokajaniu wymagań nurków technicznych z całego świata daje możliwości firmie Dive System do zaspokajania potrzeb zarówno w nurkowaniach technicznych jak i rekreacyjnych.
Produkty Dive System i rozwiązania techniczne w nich zastosowane opracowane przez lata doświadczeń założycieli firmy, testowane przez wielu nurków technicznych na całym świecie dają gwarancję wysokiej jakości. Ogromnym wkładem w rozwój produktów Dive System są informacje zwrotne otrzymywane od użytkujących je sił zbrojnych, marynarki wojennej, policji i straży pożarnej we Włoszech i nie tylko.

Marka Ratio będąca własnością firmy Divesystem  to innowacja wśród komputerów nurkowych, do zastosowania z obiegiem otwartym OC:  Powietrze, Nitrox, Trimix lub do obiegu zamkniętego CCR. Szeroka gama komputerów dla nurków na różnych poziomach doświadczenia. 

Zapraszamy do naszego stoiska Divesystem & Ratio Nr. 11 na Batlic Tech 2019. 

Sprawdź nasze promocje z okazji konferencji i dostępne tylko w tym czasie. 

http://divesystem.com
http://ratio-computers.com/

2007 - 2020

Masz pytania?

Napisz do nas!