Krzysztof Wnorowski

Przygodę z nurkowaniem zaczął w wieku 12 lat. Zarażony pasja od ojca, do dzisiaj kontynuuje to co kocha w życiu najbardziej – nurkowanie. Jest współwłaścicielem Centrum Nurkowego Tryton. Szkoli setki ludzi rocznie, organizuje wyjazdy w wiele egzotycznych miejsc takich jak: Galapagos, Belize czy Papua Nowa Gwinea. Swoją pasę wyraża nie tylko poprzez aktywne życie, ale także rozwija się w innych kierunkach. Jest współzałożycielem konferencji nurkowej BalticTech, a także stowarzyszenia BalticExplorers. Ciągle poszukuje nowych rozwiązań, dąży do nowych celów. Obecnie jako Instruktor Trener SSI swoją pasją i zaangażowaniem zaraża nie tylko kursantów, ale też innych instruktorów.

W wolnym czasie… nurkuje! Od jakiegoś czasu zaczął interesować się kręceniem filmów podwodnych. Efektem jego „podwodnej zabawy” jest już całkiem spora video teka na stronie Trytona (www.tryton.pl), czy też na vimeo.pl

Mówi o sobie: „Całe moje życie to woda. Jestem prawdziwym szczęściarzem, bo moją życiową pasję dzielę z życiem codziennym. Nie każdy ma tyle szczęścia co ja.”

2007 - 2019

Masz pytania?

Napisz do nas!