Program

23-24 listopada 2019

Nadal pracujemy nad programem tegorocznej konferencji, z powodów technicznych jego finalna wersja będzie udostępniona 30 dni przed planowanym terminem wydarzenia.Jednak jak zawsze staramy się, aby tematy prelekcji były bardzo zróżnicowane i każdy z uczestników mógł wybierać w szerokim spectrum tematów. W naszym dotychczasowym portfolio prelegentów są najwięksi profesjonaliści, już dziś wiemy, że na tegorocznej konferencji wystąpią m.in. Stefan Panis, Phil Short, Patrcik Widmann, Leigh Bishop, Immi Wallin, Jacek Kot, Maciej Jurasz oraz wielu innych.

W sali kinowej, w trakcie konferencji będzie wyświetlana seria WRAKI BAŁTYKU.

Pod względem nagród zapowiada się rekordowe wydanie Baltictech, dzięki tegorocznym sponsorom będą one najcenniejsze w historii wszystkich dotychczasowych edycji.

Dzięki licznym wystawcom nie zabraknie także wielu nowości technologicznych, które będą miały swoją premierę właśnie na tegorocznej konferencji. Nietuzinkowym wystawcą będzie prezentujący się po raz pierwszy Ośrodek Szkolenia Nurków i Płetwonurków Wojska Polskiego, gdzie będzie można zaczerpnąć wiedzy od profesjonalistów, a nawet pokusić się o wstąpienie w szeregi Armii -))

2007 - 2019

Masz pytania?

Napisz do nas!