SF2

SF2, ScubaForce, C.N. Bielefeld, ScubaMission


Scuba Mission „We Love Diving” to nasza główne motto towarzyszące nam od ponad 20 lat w branży nurkowej. Jak wiecie zajmujemy się głównie produkcją i dystrybucją sprzętu nurkowego oraz jego profesjonalnym serwisem. Poszerzając naszą ofertę o sprzęt techniczny zaprosiliśmy do współpracy markę ScubaForce oraz SF2.


Sprzęt nurkowy ScubaForce to kompletna oferta sprzętu nurkowego skierowana przede wszystkim do nurków technicznych, wrakowych, jaskiniowych oraz rebreatherowych jak również do nurków rekreacyjnych, chcących nurkować w wysokiej jakości sprzęcie. Oferta obejmuje suche skafandry klasy premium, ocieplacze pod suche skafandry, systemy ogrzewania elektrycznego, kompletne skrzydła z płytami i uprzężami, automaty oddechowe, całą gamę rebreatherów SF2, latarki nurkowe, abc oraz szereg dodatków i akcesoriów. Produkujemy rocznie ponad 2000 suchych skafandrów w tym 90% skafandrów jest wykonana na indywidualne zamówienie wg ściśle określonych wymagań każdego użytkownika. Stąd oferujemy niecodzienny produkt dla wymagającego Klienta zachowując przy tym duży kompromis pomiędzy oferowaną jakością, indywidualnym podejściem, a ceną.


SF2 „Keep it smile” to nasza główna wizja towarzysząca nam podczas prac inżynieryjnych nad projektowaniem rebreatherów SF2. Wizja stała się misją i wreszcie rzeczywistością. Jest to widoczne już na pierwszy rzut oka: SF2 jest skonfigurowany w sposób czytelny i prosty. W porównaniu z innymi rebreatherami, SF2 jest kompaktowy i doskonale zoptymalizowany. Wszystkie ważne komponenty są zintegrowane w jednej tubie wykonanej z włókna węglowego. SF2 dedykujemy szczególnie do ambitnych nurków technicznych. Dostępny jest jako wersja plecowa oraz jako sidemount.


Dystrybucją oraz serwisem zajmuje się nasz kooperant Scuba Mission Rafał Kowalewski (www.scubamission.pl), posiadający ponad 20 letnie doświadczenie w branży nurkowej. Szkolenia na poziomie użytkownika oraz instruktora będą realizowane przez Tauchcenter Bielefeld- Matthias Schneider (www.tauchcenter-bielefeld.de).


Zapraszamy do współpracy przyszłych instruktorów rebreatherów SF2.

 

2007 - 2020

Masz pytania?

Napisz do nas!