Typhoon

TYPHOON:

Typhoon jest jednym z największych na świecie producentów suchych skafandrów i kluczowym graczem w branży nurkowej. Firma zapewnia produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb, takich jak wykonane na miarę suche skafandry lub dobranie dodatków do skafandra zgodnych z osobistymi preferencjami. W swojej ofercie Typhoon posiada również szeroki wachlarz produktów do sportów wodnych takich jak: surfing, kajaki, narty wodne, żeglarstwo, windsurfing. 

 

Produkty Typhoon uzyskały uznanie rynków wojskowych na całym świecie, a także klientów komercyjnych. Klientami są również koncerny naftowe, a także użytkownicy rekreacyjni. Nasze suche skafandry używane były przez Richarda Bransona, Tony Blair, James Bonda, Antarctic Survey i SAS, a jeśli nasze skafandry są wystarczająco dobre dla nich, mamy nadzieję że będą one wystarczająco dobre dla Ciebie.

 

CAMARO:

Marka Camaro jest rozpoznawalna na całym świecie głównie ze względu na jakość neoprenu. 50 lat doświadczenia które kierują nas od pierwszej gumowej pianki z 1969 roku do suchych skafandrów DRY-TEC dzisiaj. Nasze produkty są uznawane za produkty najwyższej jakości.

Camaro osiągnęła status lidera na rynku. Nasza linia suchych skafandrów nurkowych produkowana jest zgodnie z najwyższymi standardami "made in Austria". Posiadamy w swojej ofercie sprzęt nurkowy taki jak suche skafandry, ocieplacze, pianki, kaptury, rękawice, skarpety neoprenowe i wiele wiele innych. Poza nurkowaniem Camaro posiada również linię produktów do innych sportów wodnych takich jak kanioning, kajaki, rafting, żeglarstwo, narty wodne, oraz pływanie.

 

O’THREE:

Firma O'Three ma opinięi producenta uznanego za jednego z liderów rynku nurkowego, który nadal wprowadza innowacyjne pomysły i ma bardzo wysoką jakość usług. W ofercie firmy znajdziemy: suche skafandry, ocieplacze, kaptury, rękawice, torby oraz wiele sprzętu niezbędnego każdemu nurkowi. Wielu znanych i utytułowanych nurków jest ambasadorami tej marki potwierdzając jej wysoką jakość.

 

2007 - 2020

Masz pytania?

Napisz do nas!