AVATAR

AVATAR to marka stworzona w odpowiedzi na widoczną potrzebę rynku przez ludzi, którzy od wielu lat tworzą produkty nurkowe w nurkowym sektorze Premium, znają bardzo dobrze technologię i wymagania, są osobiście zaangażowani w tworzenie coraz lepszych rozwiązań i produktów dla nurków technicznych i rekreacyjnych.

 

SNT Marine to firma z Gdyni, która we współpracy z najlepszymi lokalnymi szwalniami oraz dzięki współpracy dystrybucyjnej i agencyjnej z firmą Santi Diving oferuje nowoczesne i niezawodne produkty dedykowane płetwonurkom na całym świecie.

 

Chcemy zaoferować niezwykle prostą i przystępną alternatywę na rynku dla tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z suchym skafandrem, wymienić swój dotychczasowy skafander na coś lekkiego i nowoczesnego lub po prostu kupić sobie nowy, zapasowy, idealny do dalekich podróży sprzęt. Każdy powód jest dobry.

 

Dlaczego warto wybrać nasz produkt?
Szyjemy w Polsce, z najwyższej jakości materiałów, zachowując najwyższe standardy produkcyjne, zarezerwowane dotychczas dla najwyższej półki. Mamy świetne, lokalne zaplecze serwisowe oraz wsparcie handlowe. Proponujemy proste, funkcjonalne rozwiązanie w wysokiej jakości dla tych którzy szukają skafandra typu Basic w ekonomicznym przedziale cenowym.

 

2007 - 2023

Masz pytania?

Napisz do nas!