Dive System

Firma Dive System na przestrzeni wielu lat działalności stała się na rynku Europejskim liderem w produkcji sprzętu do nurkowania technicznego. Sukces ten jest wynikiem determinacji i wielkiego entuzjazmu jej założycieli. Doświadczenie nabyte przy zaspokajaniu wymagań nurków technicznych z całego świata daje możliwości firmie Dive System do zaspokajania potrzeb zarówno w nurkowaniach technicznych jak i rekreacyjnych.

Produkty Dive System i rozwiązania techniczne w nich zastosowane opracowane przez lata doświadczeń założycieli firmy, testowane przez wielu nurków technicznych na całym świecie dają gwarancję wysokiej jakości. Ogromnym wkładem w rozwój produktów Dive System są informacje zwrotne otrzymywane od użytkujących je sił zbrojnych, marynarki wojennej, policji i straży pożarnej we Włoszech i nie tylko.

Marka Ratio-Computers będąca własnością firmy Divesystem to innowacja wśród komputerów nurkowych, do zastosowania z obiegiem otwartym OC: Powietrze, Nitrox, Trimix lub do obiegu zamkniętego CCR. Szeroka gama komputerów dla nurków na różnych poziomach doświadczenia.

Zapraszamy do naszego stoiska Divesystem & Ratio-Computers Nr. 29 na Batlic Tech 2022.

Sprawdź nasze promocje z okazji konferencji i dostępne tylko w tym czasie.

 

https://divesystem.pl

https://ratio-computers.pl/

2007 - 2022

Masz pytania?

Napisz do nas!