Easydive

 Easydive jest firmą założoną przez Fabio Benvenuti w 2000 roku, specjalizującą się w produkcji sprzętu do podwodnej wideografii i fotografii. W ciągu dwudziestu lat działalności, dzięki innowacyjności i jakości produkcji, Easydive stało się wiodącym producentem obudów podwodnych dla lustrzanek (DSLR), aparatów bezlusterkowych, kamer wideo, smartfonów i tabletów. 
 
Easydive jest jedyną firmą na świecie, która jest w stanie opracować i wyprodukować Uniwersalne Obudowy kompatybilne z ponad 100 różnymi modelami Aparatów DSLR/Mirrorless, Smartfonów i Tabletów. 
 
Dzięki innowacyjności i oryginalności swoich produktów, Easydive jako jedyna firma na świecie gwarantuje szczelność wszystkich swoich obudów do głębokości 150 metrów.  
 
Easydive to młoda i dynamiczna firma, idąca z duchem czasu i gotowa do wdrażania innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie fotografii i wideografii podwodnej. Misją firmy jest dalsze inwestowanie w produkty, otwieranie nowych rynków i dalsze utrzymywanie wysokiego prestiżu i jakości, które zawsze charakteryzowały firmę Easydive. 
 

2007 - 2022

Masz pytania?

Napisz do nas!