ECN systemy nurkowe

Firma ECN-Systemy Nurkowe powstała w 2002 roku w wyniku coraz większego zainteresowania nurkowaniem a także rosnącego zapotrzebowania na wysokiej jakości sprzęt nurkowy. Na początku działalności zajmowaliśmy się organizowaniem kursów nurkowania a także organizowaniem turystyki nurkowej w Polsce i za granicą. Obecnie zajmujemy się wyłącznie sprzedażą najwyższej jakości sprzętu nurkowego oraz odzieży na  sporty wodne. Sukcesywnie rozszerzamy nasz asortyment, szukamy najlepszych rozwiązań oraz producentów oferujących najwyższej jakości sprzęt dostępny na rynku. Jesteśmy oficjalnym, autoryzowanym dystrybutorem w Polsce Huish Outdoors z USA w skład którego wchodzą następujące marki Atomic Aquatics, Bare, Hollis, Oceanic, Stahlsac, Zeagle. Reprezentujemy również takie firmy jak CheckupDiveSystem, Finnsub, LookClear, Tauchsport i Serenity-Concept. 

Podczas Baltictech zaprezentujemy firmy:


HOLLIS zajmuje się produkcją najwyższej jakości sprzętu do nurkowania technicznego. Koncentruje się na dostarczaniu rozwiązań, które zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających nurków technicznych, jaskiniowych i wojskowych. 


Bare od 1972r. producent skafandrów suchych  dla nurków rekreacyjnych, technicznych i służb mundurowych. Podczas Baltictech zaprezentujemy najnowsze skafandry dedykowane dla nurków technicznych X-Mission evolution Tech Dry, Expedition HD2 Tech dry oraz nowe crushneopreny Guardian i Sentry. 

2007 - 2022

Masz pytania?

Napisz do nas!