K01

K01 na Baltictech 

Witajcie!
Jesteśmy włoską firmą produkującą wysokiej jakości sprzęt nurkowy, głównie produkowany z neoprenu z Japonii.  
Nasze produkty mają na celu przede wszystkim poprawę komfortu termicznego przy jednoczesnej maksymalizacji komfortu użytkownika. Są one używane na całym świecie do nurkowania na wszystkich poziomach zaawansowania. 
K01 powstało z pasji do nurkowania, marka jest synonimem poświęcenia się produkcji produktów o najwyższym poziomie jakości i funkcjonalności, badań, rozwoju najnowocześniejszych materiałów oraz poszanowania środowiska naturalnego.
Nieustannie wprowadzamy nowe produkty i nowe rozwiązania, które są wynikiem wieloletnich testów i współpracy z najlepszymi nurkami na całym świecie. 
Jest nam niezmiernie miło, że w tym roku będziemy uczestniczyć w konferencji Baltictech już nie tylko jako wystawcy, ale również jako sponsor tego niezwykłego wydarzenia. Baltictech to jedno z najważniejszych spotkań społeczności nurkowej, na którym zawsze spotykaliśmy ogromną liczbę naszych przyjaciół i użytkowników naszych produktów. W tym roku przygotowaliśmy trzy zestawy akcesoriów neoprenowych, które będą licytowane na Baltictechu. Są to kaptury o grubości 5 i 8 mm oraz najnowszy model rękawic.
Do zobaczenia na konferencji!


Zespół K01

2007 - 2023

Masz pytania?

Napisz do nas!