Krzysztof Wnorowski

Wstecz

Przygodę z nurkowaniem zaczął w wieku 12 lat. Zarażony pasją od ojca, do dzisiaj kontynuuje to co kocha w życiu najbardziej – nurkowanie. Jest współwłaścicielem Centrum Nurkowego Tryton. Szkoli setki ludzi rocznie, organizuje wyjazdy w wiele egzotycznych miejsc takich jak: Galapagos, Belize czy Papua Nowa Gwinea. Swoją pasję wyraża nie tylko poprzez aktywne życie, ale także rozwija się w innych kierunkach. Jest współzałożycielem konferencji nurkowej Baltictech, a także stowarzyszenia BalticExplorers. Ciągle poszukuje nowych rozwiązań, dąży do nowych celów. Obecnie jako Instruktor Trener SSI swoją pasją i zaangażowaniem zaraża nie tylko kursantów, ale też innych instruktorów.

W wolnym czasie… nurkuje! Od jakiegoś czasu zaczął interesować się kręceniem filmów podwodnych. Efektem jego „podwodnej zabawy” jest już całkiem spora videoteka na stronie Trytona (www.cn-tryton.pl), czy też na vimeo.pl

Mówi o sobie: „Całe moje życie to woda. Jestem prawdziwym szczęściarzem, bo moją życiową pasję dzielę z życiem codziennym. Nie każdy ma tyle szczęścia co ja.”

Masz pytania?

Napisz do nas!