Mikko Paasi

Mikko Paasi  to urodzony w Finlandii eksplorator, operator kamery podwodnej i instruktor ccr.  Jego kariera nurkowa rozpoczęła się w kopalni Ojamo w Finlandii pod koniec lat 90-tych, ale obecnie mieszka w Tajlandii, gdzie od dwudziestu kilku lat prowadzi swoje centrum nurkowe Koh Tao Divers. 
Mikko jest członkiem The Explorers Club i założycielem Bottomline Projects NGO, jak również ambasadorem kilku fundacji i marek sprzętu nurkowego.  


Kiedy nie szkoli nurków, spędza swój czas przy wielu projektach dokumentujących wraki i zalane kopalnie w całej Europie i Azji. 


Był zaangażowany w wiele produkcji filmowych (Nat Geo, Disney, YLE, Discovery...) i jest prawdopodobnie najbardziej znany dzięki swojej kluczowej roli w ratowaniu tajskiej jaskini 2018, z której został nagrodzony pierwszej klasy Knight Grand Cross od króla Tajlandii i medalem Life Saving od prezydenta Finlandii. 

 

Tytuł prezentacji: "Mapowanie 3D zalanych kopalń."

 

W imieniu Bottomline Projects NGO pokażę prezentację dotyczącą naszych bieżących prac nad tworzeniem map 3D zalanych kopalni i ich otoczenia.

Poprzez ten projekt, w którym wykorzystujemy najnowszą technologię, staramy się zwiększyć bezpieczeństwo nurkowania, wydobyć dziedzictwo kulturowe starych kopalni i stworzyć świadomość na temat nurkowania w kopalniach.

2007 - 2023

Masz pytania?

Napisz do nas!