Pasquale Longobardi

Pasquale Longobardi jest konsultantem medycznym w zakresie nurkowania dla następujących kontrahentów: CNS, Avenza – Carrara; Impresub Diving Marine Contractor; Lucatelli srl; Marine Consulting; Micoperi srl; RANA Diving i Marine Contractor.

Pasquale działa w różnych organizacjach. Jest współzałożycielem Historycznego Stowarzyszenia Nurkowego we Włoszech; instruktorem-nauczycielem F.I.A.S.; 3* instruktorem w Confédération Mondiale des Activités Subaquatiques (C.M.A.S.), instruktorem pierwszej pomocy - trenerem w DAN; PTA Deep Air; GUE Fundamentals; 1* instruktorem w SCUBA GYM C.M.A.S; Aquatek SCR 1 (aparaty tlenowe o obiegu pół-zamkniętym – poziom 1.)

Pasquale Longobardi jest laureatem wielu nagród między innymi: nagrody San Paolo przyznanej za: ciągły wkład w bezpieczeństwo i zdrowie nurków technicznych, profesjonalizm osiągnięty w sektorze medycyny podwodnej i hiperbarycznej, nauczanie i doradztwo we Włoszech i za granicą, napisanie światowej klasy publikacji naukowych. Jego doświadczenia zawodowe stawiają go wśród autorytetów włoskiej medycyny podwodnej i hiperbarycznej oraz osób, które najbardziej przyczyniły się do regulacji przepisów bezpieczeństwa i zapobiegania wypadkom podczas technicznych jak i rekreacyjnych nurkowań. Jest również laureatem nagrody Tridente d'oro 2009 przyznanej za: wysoki stopień profesjonalizmu, osiągnięty w obszarze medycyny hiperbarycznej i podwodnej z prestiżowymi międzynarodowymi spotkaniami, wykładami i konsultacjami we Włoszech i za granicą, publikacje na całym świecie i bycie specjalistą w zakresie nurkowania.

2007 - 2022

Masz pytania?

Napisz do nas!