Rannva Joermundsson

Instruktor i nurek techniczny Fourth Element i Shearwater Research 
Rannva Joermundsson pochodzi z Wysp Owczych, ale obecnie mieszka w Kornwalii w Wielkiej Brytanii, gdzie pracuje jako Sales Accounts Manager dla Fourth Element i Shearwater Research 
Poza pracą w sprzedaży B2B, pomaga w rozwoju produktów, testowaniu produktów, sesjach zdjęciowych, pisaniu blogów i reprezentowaniu marki jako nurek zespołu Fourth Element oraz wszelkich innych zabawnych wyzwaniach, które Fourth Element wymyśli. 
Rannva nurkuje od 2008 roku i jest instruktorem IDC Staff oraz full cave CCR diver, jest też członkiem Explorers Club w Nowym Jorku. 
Wśród swoich ostatnich projektów Rannva była członkiem ekspedycji Xunaan-Ha w Meksyku i była expedition divemasterem na prywatnej ekspedycji na Antarktydę w 2020 roku, gdzie jej pierwsze lądowanie kontynentalne odbyło się helikopterem, a ona sama nurkowała w łodzi podwodnej. 
 

Temat prezentacji: "EKSPEDYCJA BUTENG 2023 - przygotowania do największej ekspedycji".

 

W październiku 2023 roku odbywa się wyprawa w Indonezji. Wewnątrz i pod górą.

12 nurków jaskiniowych, 6 speleologów, zespół naukowców, rząd indonezyjski i lokalne wioski będą współpracować, aby ukończyć badanie wyjątkowo dziewiczego systemu jaskiń.

Głównym celem projektu jest zapewnienie ochrony tego obszaru, przy jednoczesnym zapewnieniu dostępu do słodkiej wody dla okolicznych wiosek.

Teren jest odludny, co sprawia, że logistyka, pozwolenia i bezpieczeństwo są wyzwaniem, które trzeba pokonać, aby osiągnąć cele wyprawy.

Prezentacja na Baltictech będzie dotyczyła tych wyzwań i rzuci światło na ekspedycję, obszar i międzynarodowy zespół zaangażowany w projekt.

 

2007 - 2023

Masz pytania?

Napisz do nas!