Seacraft

Marine Tech S.A. to firma z siedzibą w Krośnie, która projektuje, rozwija i sprzedaje innowacyjne systemy napędowe – podwodne skutery dla nurków, podwodne platformy transportowe, jednostki wielozadaniowe, dedykowane systemy nawigacji podwodnej oraz inne zaawansowane technologicznie urządzenia przeznaczone do zastosowań podwodnych. 
Produkty firmy są oznaczone marką Seacraft. Firma oferuje produkty dedykowane odbiorcom sektora rekreacyjnego oraz dedykowane jednostkom wojskowym i specjalnym. Międzynarodowy sukces firmy zawdzięczamy unikalnym na skalę światową rozwiązaniom.  
Marine Tech S.A. jest w stanie stale się rozwijać i przekraczać granice obecnej technologii dzięki wykwalifikowanej kadrze technicznej, która jest obecna na wszystkich etapach produkcji – od projektowania i testowania po końcowy montaż produktu. 
Podwodne jednostki napędowe Seacraft zostały zaprojektowane z myślą o zastosowaniu najnowocześniejszej technologii w prostych, wytrzymałych i lekkich urządzeniach. W oparciu o długi rozwój i testy w najbardziej nieprzyjaznych środowiskach naturalnych – podwodnych jaskiniach, zalanych kopalniach, zamarzającej wodzie i dużych głębokościach – stworzyliśmy rewolucyjną koncepcję napędu. Ekstremalna moc, wysoki komfort i intuicyjna obsługa zostały wzmocnione funkcjami i rozwiązaniami niezbędnymi do uzyskania przewagi we współczesnej wojnie. Tak narodziła się specjalna linia Seacrafta i rozwijała się we współpracy z najlepszymi operatorami sił specjalnych na świecie. 

2007 - 2023

Masz pytania?

Napisz do nas!