Shearwater

Shearwater Research projektuje i produkuje komputery dla wszystkich nurków wymagających więcej od siebie i swojego doświadczenia nurkowego. Niezależnie od tego, czy jesteś nurkiem powietrznym, nitroksowym, czy nurkujesz z trimixem albo z obiegiem zamkniętym, Shearwater oferuje produkty, które są trwałe, proste i niezawodne.


Przekonani, że nurkowie chcą prostego, intuicyjnego interfejsu użytkownika, niedostępnego wcześniej w komputerach nurkowych i systemach sterowania rebreatherem, skupiliśmy się na zaprojektowaniu struktury menu, która byłaby sensowna dla użytkownika. Jako doświadczony nurek techniczni i rebreatherowy, Bruce wyraźnie rozumiał potrzebę oferowania nurkom rozsądnej struktury, wymagającej jak najmniejszej liczby operacji na komputerze podczas stresujących sytuacji podwodnych. 
Firma Shearwater Research szybko stała się głównym dostawcą komputerów trimiksowych i elektronicznych systemów sterowania do rebreatherów. Po uzyskaniu szerokiej akceptacji w kręgach nurków technicznych, Shearwater zyskał równie popularność wśród nurków rekreacyjnych. Intuicyjny interfejs został dodatkowo rozszerzony i uproszczony z naciskiem na nurka rekreacyjnego. 


Shearwater zajmuje obecnie wiodącą pozycję wśród firm i reputację producenta instrumentów najwyższej dostępnej jakości na rynku. Nasze komputery są szczególnie łatwe w użyciu dla nurków na wszystkich poziomach rozwoju i mają reputację niezawodnych, przyjaznych dla użytkownika i łatwych do odczytania pod wodą. Komputery Shearwater zostały zaprojektowane, aby ułatwić podróż nurkom na całym świecie.


Shearwater przywiązuje wielką wagę do prac prowadzonych przez społeczność naukową związanych z teorią nurkowania i dekompresji. Przedstawiciele Shearwater często spotykają się na sympozjach i konferencjach naukowych na całym świecie. Wspieramy podejmowanie decyzji w oparciu o dowody i organizacje, które dostarczają tej wiedzy.


Wszystkie produkty Shearwater są projektowane i produkowane w Vancouver w Kanadzie, w naszym certyfikowanym zakładzie zgodnym z normą ISO 9001-2015. Nasze produkty spełniają międzynarodowe standardy wymagane przez CE, FCC i IC.


Scuba Training jest od wielu lat wyłącznym przedstawicielem Shearwater Research w Polsce i Czechach.

2007 - 2022

Masz pytania?

Napisz do nas!