Wystawcy na Baltictech 2017:

 

PARTER PARTER

 

RAID jest jedną z najszybciej rozwijających się federacji nurkowych ostatnich lat. System kursów opiera się na nowoczesnych i dostępnych on-line materiałach dydaktycznych a ponad 60 programów tworzy najbardziej zaawansowaną platformę szkoleniową. Aby zagwarantować szkolenia na najwyższym poziome, RAID kładzie olbrzymi nacisk na wysoki poziom edukacji swoich instruktorów. Zapraszamy Was na nasze stoisko gdzie poznacie Training Directora Paula Toomera oraz nową ekipę RAID Polska. Zapoznajcie się z naszymi materiałami, programami szkoleniowymi i dołączcie do nas!

A JJ-CCR Rebreather is designed and built to exceed the expectations of skilled exploration divers. The JJ-CCR has been called "the 4 x 4 of the Rebreather community" which is in many ways consistent with the description as it is built to handle all types of harsch environments and can be adapted to handle the most demanding adventures. At this year you can meet on our stand owners, designers, polish and international instructors. See you on Baltictech!

Litoral

Portal Divers24 jest obecnie największym medium internetowym traktującym o nurkowaniu w języku Polskim. Od 2010r. przekazujemy ciekawe i ważne informacje z Polski i ze świata, dotyczące wszelkich form nurkowania oraz związanych z nimi aktywności. Na naszych łamach każdy zainteresowany nurkowaniem znajdzie coś dla siebie. Oprócz działów z informacjami dla początkujących, posiadamy ciągle rozwijaną bazę bałtyckich wraków oraz tekstów dotyczących sprzętu nurkowego. Dzięki współpracy z wieloma osobami zajmującymi się na co dzień archeologią podwodną, podróżami nurkowymi czy nurkowaniem technicznym, dysponujemy ciekawymi sekcjami tematycznymi, współtworzonymi przez specjalistów w swojej dziedzinie.

Divers24 wspiera wiele akcji i inicjatyw w całym kraju, obejmując je swoim patronatem. Dzięki temu nasi czytelnicy mają pierwsi dostęp do unikatowych materiałów, najświeższych informacji, relacji oraz galerii zdjęć, z bardzo zróżnicowanej oferty imprez i eventów nurkowych.

Na przestrzeni ostatnich lat wszystko to pozwoliło nam to wypracować pozycję lidera wśród internetowych wydawnictw nurkowych oraz wiarygodnego partnera dla firm działających w branży nurkowej. Mimo to, wciąż jesteśmy głodni kolejnych wyzwań. Dlatego cały czas staramy się rozwijać i doskonalić, by jak najlepiej móc wykonywać założoną sobie misję oraz osiągać kolejne cel

Zapraszamy gorąco na nasze stoisko gdzie będzie można zobaczyć 4 numer naszego magazynu w przedpremierowym pokazie.

 

JML DIVING - Od początku naszej działalności kierujemy się zasadą, że każda aktywność powinna dawać satysfakcję. Naszą pasją jest nurkowanie. Wiemy, że przebywając w tym niesamowitym środowisku, kwestie bezpieczeństwa są najważniejsze.

Odpowiedni poziom bezpieczeństwa daje poczucie komfortu pod wodą i zwiększa satysfakcję. Dlatego przy naszych wyborach zawsze kierujemy się niezawodnością używanych urządzeń i akcesoriów. Wykorzystując podczas nurkowania bezpieczny sprzęt, przy odpowiednim wyszkoleniu i treningu, możemy czerpać satysfakcję z udanego zanurzenia.

Nasza firma, JML DIVING sp. z o.o., założona przez dwóch pasjonatów nurkowania, zajmuje się dystrybucją produktów skierowanych do szeroko rozumianego sektora nurkowego. Nasza oferta skupia się na towarach specjalistycznych, skierowanych do zaawansowanych nurków technicznych i zawodowych oraz rozwiązaniach dla osób nurkujących, które stawiają wysokie wymagania swojemu wyposażeniu.

Obsługujemy zarówno klientów detalicznych, jak i klientów firmowych. Zawsze naszym priorytetem jest jakość i szybkość obsługi klienta. W celu usprawnienia obsługi klientów staramy się korzystać z najnowocześniejszych rozwiązań. Aby móc zaoferować szybką dostawę i niskie koszty transportu nasze magazyny znajdują się tam, gdzie nasi klienci. Nasza strona informacyjna znajduje się pod adresem jml-diving.com, platforma sprzedaży dla klientów detalicznych i firmowych znajduje się pod adresem jmldiving.com.
Nasza oferta jest bezkompromisowa – oferujemy wyłącznie produkty od uznanych producentów, liderów w swojej kategorii.

Satysfakcja naszych klientów jest naszym priorytetem.

JML DIVING sp. z o.o. specjalizuje się w obsłudze sektora nurkowania rekreacyjnego i zawodowego, sektora militarnego oraz sektora bezpieczeństwa – wszędzie tam, gdzie niezbędne jest oczyszczanie powietrza do oddychania przez ludzi. Nasza siostrzana spółka – JML INDUSTRY sp. z o.o. specjalizuje się w zastosowaniach produktów firmy Molecular Products w sektorze przemysłowym produkcji paliw węglowodorowych, gazów szlachetnych, itd.

 

DAN Europe przewodzi i chroni nurków na całym świecie od 1983 roku. Staliśmy się pierwszą tego typu organizacją, która oferowała działające 24/7 wsparcie assistance w razie wypadku i ubezpieczenia stworzone dla nurków. We wszystkich krańcach świata, inne podobne organizacje zaczęły się pojawiać, wspierając nurków, promując bezpieczeństwo nurkowania i zapewniając podobne usługi związane z nurkowaniem. W 1991 roku zdecydowaliśmy połączyć nasze siły i stworzyliśmy międzynarodowy Divers Alert Network (IDAN), który dzisiaj obejmuje DAN Europe, DAN America, DAN Japan, DAN Asia Pacific i DAN Southern Africa.

Dzień przed konferencją Baltictech odbędzie się DAN Divers Day: w piątek 24 listopada. Więcej tutaj: http://bit.ly/DAN2017

 

Aquatek - Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, działającą na polskim rynku nurkowym od roku 2001. Filarem naszego działania są szkolenia. Oferujemy ich pełne spektrum: rekreacyjne, techniczne, jaskiniowe, rebreatherowe i instruktorskie. Pasją naszego założyciela PSAI Instructor Trainer Examiner’a Jacka Konikowskiego jest nurkowanie rebreatherowe i jaskniowe w konfiguracji sidemount. Wynikowo nasze centrum specjalizuje się w tych typach szkoleń. Od kilku lat jesteśmy ściśle związani z organizacją PSAI i posiadamy jako jedni z niewielu na świecie status PSAI Diamond Facility. Od zawsze jednym z naszych głównych celów jest śledzenie najnowszych trendów i technologii w nurkowaniu. Kierując się tą zasadą od zeszłego roku jesteśmy przedstawicielem marki KISS REBREATHERS na rynku polskim oraz jedynym autoryzowanym serwisem w Europie. Naszym flagowym produktem jest bestseller na rynku światowym - rebreather sidemountowy KISS SIDEWINDER. Na chwilę obecną jesteśmy również jedynym centrum szkoleniowym na ten model rebreathera w Europie.

SeaYa -Firma SeaYa od 2014 roku specjalizuje się w produkcji oświetlenia oraz zasilania systemów grzewczych do nurkowania rekreacyjnego i technicznego. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji sprzętu w branży nurkowej, sięgające 2006 roku, pozwoliło na stałe doskonalenie produktów marki SeaYa. Wychodząc naprzeciw potrzebom nurków, firma SeaYa oferuje produkty najwyższej jakości i o atrakcyjnym designie. Oferta dostosowana jest do potrzeb nurków preferujących klasyczną konfigurację „backmount” oraz zdobywającą coraz większą popularność konfigurację „sidemount”. Firma SeaYa specjalizuje się w produkcji oświetlenia w technologii HID (High Intensity Discharge) i LED (Light-Emitting Diode). W ofercie firmy znajduje się szeroka gama świateł głównych, systemów oświetlenia wideo, systemów zasilania do ogrzewania suchych skafandrów oraz stale powiększająca się gama akcesoriów do nurkowania.

 

 

 

Trojan - Działająca od dłuższego czasu na rynku europejskim firma Trojan wprowadziła do nurkowego świata innowacyjne rozwiązania. Bazując na wieloletnim doświadczeniu i zamiłowaniu do nurkowania, Tomasz Trojanowicz, założyciel firmy, stworzył unikalne produkty, dzięki którym nurkowanie rekreacyjne , techniczne i zawodowe stają się bezpieczniejsze i bardziej komfortowe. Trojan produkuje pakiety akumulatorów do zasilania skuterów nurkowych ogrzewania lub latarek. 

Termo zawory, termo konektory, systemy ogrzewania nurka, kanistry to sprzęt na zamówienie o nieco wyższych parametrach od dostępnego na rynku. Jako pierwsza firma TROJAN wprowadziła, sterowanie mocą ogrzewania za pomocą handsetu z włącznikiem piezo i odczytem napięcia baterii wraz z informacją o wybranym trybie pracy ogrzewania. 

Kamizelki grzewcze, sterowanie ogrzewaniem, oświetlenie LED czy HID produkujemy z uwzględnieniem wymagań klienta. 

Firma Trojan Tomasz Trojanowicz szczyci się produkowanym od paru lat niedoścignionym pod względem siły błysków, niezawodności i czasu pracy stroboskopu, błyskacza TROJAN.

 

Divesoft

 

SUEX - THE SUBMARINE EXPLORATION COMPANY Nasza firma powstała w 1999 roku, a naszym głównym celem jest produkcja wysokiej jakości skuterów nurkowych dla wszelkich typów i aktywności nurkowej. Realizujemy zapotrzebowania dalekich eksploracji, technicznego i głębokiego nurkowania a także zapotrzebowania militarne.

Obecnie SUEX - The Submarine Exploration Company - reprezentuje najnowocześniejszą technologię mobilności podwodnej. Wydajność, niezawodność, zwrotność, pełna gama produktów i profesjonalna obsługa posprzedażowa są podstawą które sprawiają że SUEX jest niekwestionowanym liderem na runku podwodnych skuterów.

 

3M Thinsulate

 

Shearwater Research

Firma Technika Podwodna została założona w 1992 r. Głównym celem działalności firmy jest dystrybucja  sprzętu który najlepiej odpowiada warunkom nurkowania w polskich wodach.  Reprezentujemy   czołowych producentów sprzętu nurkowego:

  • APEKS (Wielka Brytania) – nurkowe automaty oddechowe, osprzęt nurkowy
  • SUUNTO (Finlandia) – komputery nurkowe, przyrządy pomiarowe
  • URSUIT (Finlandia) – suche skafandry, specjalistyczne skafandry do prac nawodnych
  • BONEX (Niemcy) – skutery podwodne
  • ANALOX Sensor Technology (Wielka Brytania) – czujniki gazowe, analizatory

Poza rynkiem sportowym Technika Podwodna zajmuje się również dystrybucją sprzętu profesjonalnego na potrzeby wojska i służb mundurowych. 

 

CCR Technical Diving Center to firma zlokalizowana na terenie Częstochowy, istniejemy już od ponad 15 lat. Przez cały ten okres staramy się, aby nasze usługi stale rozwijały się oraz stawały zawsze na najwyższym poziomie. Na chwilę obecną jesteśmy profesjonalnym centrum nurkowym mającym w swym zakresie:

Profesjonalny sklep nurkowy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełny asortyment sprzętu przeznaczonego do nurkowań technicznych, rekreacyjnych, jaskiniowych i rebreatherowych - jesteśmy jedynym autoryzowanym dealerem suchych skafandrów DUI na Polskę. Ponadto posiadamy przedstawicielstwa takich firm jak Innerspace System oraz Ap Diving jako producentów rebreatherów; firm Luxfer oraz EuroCylinder jako światowych producentów butli nurkowych czy też Suex - profesjonalne skutery podwodne. Nasze Centrum Nurkowe bardzo ściśle współpracuje z niemiecką firmą BtS - jedną z największych firm nurkowych na świecie specjalizującej się w handlu głównie sprzętem związanym z ideologią „DIR”. Od 2014, CCR wraz z BTS oraz DUI zarządza firmą Ocean Management Systems, powszechnie znaną jako OMS – marką nurkową, która zrewolucjonizowała światowy rynek nurkowy. CCR świadczy również usługi serwisowe - gwarancyjne oraz pogwarancyjne. W naszej ofercie mamy również profesjonalną ofertę szkoleń nurkowych oraz instruktorskich organizacji PSA International, której jesteśmy także głównym przedstawicielem w Polsce.

 

NO GRAVITY - Marka sprzętu do nurkowania w Polsce. Rodzima produkcja oparta na ponad dwudziestoletnim doświadczeniu w szyciu ubiorów. Zespół NO GRAVITY składa się wyłącznie z nurków - dla których nurkowanie to pasja, sposób na życie.

Posiadając zaplecze techniczne, dostęp do najnowszych technologii i materiałów, oraz doświadczenie nurkowe, postanowiliśmy stworzyć produkty, które zaspokoją wymagania najbardziej wymagających użytkowników.

Produkty NO GRAVITY powstały z pasji do nurkowania, chęci podniesienia komfortu i bezpieczeństwa podczas nurkowań każdego nurka.

 

Tecdiving to firma z długoletnim doświadczeniem w produkcji własnych produktów dla nurków rekreacyjnych i technicznych. Firma posiada własny nowoczesny park maszynowy, laboratorium elektroniczne oraz linię do produkcji elektroniki. Oferta firmy obejmuje znane podwodne oświetlenie marki LIGHT-FOR-ME: latarki zapasowe backup, oświetlenie główne, oświetlenie i akcesoria foto-video. Nowością firmy, prezentowaną na Baltictechu będzie komputer nurkowy divecomputer.eu. Komputer nurkowy obejmuje tryby bottom timer, obieg otwarty rekreacyjny i techniczny, obieg zamknięty oraz tryb extended gauge zaprojektowany prze znanego instruktora Wojtka Filipa. Tecdiving zaprezentuje również całą gamę swojego podwodnego oświetlenia light-for-me, w tym nowość - mniejszą wersję znanego oświetlenia video RedStar - MINI RedStar.

 

Halcyon został założony przez nurków, którzy doskonale wiedzieli czego chcą, ale nie mogli tego znaleźć w żadnym sklepie nurkowym. Nasza pasja nurkowa doprowadziła do założenia firmy. Zaczęliśmy projektować skrzydła i oświetlenie, które spełniały nasze oczekiwania. Wkrótce odkryliśmy, że nie jesteśmy osamotnieni w poszukiwaniu sprzętu, który znacznie poprawiłby komfort nurkowania zarówno początkujących nurków rekreacyjnych, jak i najbardziej wymagających i agresywnych nurkowań technicznych.

 

™SANTI Diving - Wszystkie produkty, które powstały w SANTI, powstały z myślą o nurkach i dla nurków. Każdy najdrobniejszy szczegół ma swoje funkcjonalne zastosowanie przy zachowaniu maksymalnej jakości wykonania. Marka SANTI to dla nurków technicznych – tych, którzy idą coraz dalej w swoim doświadczeniu nurkowym synonim najwyższej jakości i gwarancja, że sprzęt ich nie zawiedzie. Nurkowie na całym świecie od wybrzeży Kalifornii i Florydy po Koreę i Australię docenili jakość, funkcjonalność i ogromne doświadczenie, jakie włożone zostało w rozwój produktu, w którym dziś nurkują najlepsi.

 

Centrum Techniki Nurkowej - Piórewicz to rodzinna firma która powstała w Gdyni dokładnie 30 lat temu. Zaczynaliśmy od serwisowania sprzętu nurkowego a obecnie jesteśmy jednym z najbardziej rozpoznawalnych centrów nurkowych. Reprezentujemy takie marki jak: JJ-CCR, Pacyfic Compressor, Dir Zone, Carbon Dive, Miflex.

Zapraszamy na nasze stoisko gdzie w tym roku zobaczycie z nami ekipę z JJ-CCR oraz RAID.

 

MARES - włoski, producent sprzętu do nurkowania. W ofercie posiadamy linię do snorkelingu, nurkowania swobodnego, łowiectwa podwodnego, nurkowania rekreacyjnego oraz bardzo szeroką ofertę sprzętu do nurkowania technicznego. Zapraszamy serdecznie na nasze stoisko na Konferencję Nurkową BALTICTECH 2017. Oferta specjalna dla odwiedzających. www.marespolska.pl

 

Federacja nurkowa PSAI została założona w 1962 roku w Orlando na Florydzie przez wielokrotnego rekordzistę świata – Hal’a Watts’a. Jest to jedna z najstarszych federacji nurkowych prowadząca szkolenia rekreacyjne i techniczne na wszystkich stopniach nurkowych i instruktorskich. PSAI specjalizuje się w szkoleniach z zakresu nurkowań jaskiniowych jak również w szkoleniach na obiegu zamkniętym CCR. PSAI jest obecna w Polsce od 2005 roku i jest jedyną Federacją w Polsce, która posiada uprawnienia do nadawania tytułu Instruktora Trenera (IT).
„Planuj swoje nurkowanie – nurkuj zgodnie z planem.” – Hal Watts.

 

Firma Dive System na przestrzeni wielu lat działalności stała się na rynku Europejskim liderem w produkcji sprzętu do nurkowania technicznego. Sukces ten jest wynikiem determinacji i wielkiego entuzjazmu jej założycieli. Doświadczenie nabyte przy zaspokajaniu wymagań nurków technicznych z całego świata daje możliwości firmie Dive System do zaspokajania potrzeb zarówno w nurkowaniach technicznych jak i rekreacyjnych. Produkty Dive System i rozwiązania techniczne w nich zastosowane opracowane przez lata doświadczeń założycieli firmy, testowane przez wielu nurków technicznych na całym świecie dają gwarancję wysokiej jakości. Ogromnym wkładem w rozwój produktów Dive System są informacje zwrotne otrzymywane od użytkujących je sił zbrojnych, marynarki wojennej, policji i straży pożarnej we Włoszech i nie tylko.

Marka Ratio będąca własnością firmy Divesystem to innowacja wśród komputerów nurkowych, do zastosowania z obiegiem otwartym OC: Powietrze, Nitrox, Trimix lub do obiegu zamkniętego CCR. Szeroka gama komputerów dla nurków na różnych poziomach doświadczenia.

Zapraszamy do naszego stoiska Divesystem & Ratio Nr. 21 na Batlic Tech 2017.
Sprawdź nasze promocje z okazji konferencji i dostępne tylko w tym czasie.

 

Firma Ocean Management Systems Inc. – powszechnie znana jako OMS, została założona w 1991 roku w Montgomery, Nowy York. Założycielem oraz prezesem firmy był John M. Griffiths. Dzięki wdrożeniu wysoko zaawansowanej technologii, firma OMS zrewolucjonizowała rynek nurkowy zarówno na poziomie rekreacyjnym jak i technicznym.

OMS zbudował swoją pozycję także na inwestowaniu w produkcję butli stalowych, opatentowanych systemów wypornościowych a także systemów i rodzajów uprzęży.

Po 23 latach zarządzania firmą OMS, John M. Griffiths zdecydował się na wycofanie z biznesu w wyniku czego doszło do porozumienia oraz przejęcia firmy OMS przez BTS Europa AG, DUI oraz CCR w 2014 roku.

Od czasu przejęcia, marka OMS jest stale rozbudowywana o nowe produkty. Obecnie możemy pochwalić się bardzo szeroką ofertą technicznego sprzętu nurkowego, który na nowo staje się bardzo znany oraz ceniony w Polsce oraz na świecie. W roku 2018, OMS ponownie zaprezentuje swoje nowe lub  znane już ale udoskonalone produkty m.in. worki wypornościowe, uprzęże, płetwy lub maski. Zapraszamy na nasze stoisko -  w miarę możliwości zaprezentujemy Państwu przynajmniej kilka nowości OMS.

 

Marka DUI powstała już ponad 50 lat temu – jej założycielem jest Dick Long – ogromny miłośnik nurkowania. Przez cały ten okres proces projektowania oraz produkowania ocieplaczy i skafandrów DUI jest ulepszany. Dzięki temu marka DUI jest rozpoznawana i szanowana na całym świecie. Nasza firma – CCR Częstochowa- ma ogromny zaszczyt być dystrybutorem DUI na Polskę. Możemy zaprezentować Państwu szeroką ofertę DUI – od bielizny oraz ocieplaczy nurkowych po różne modele suchych skafandrów a także wszystkie możliwe opcje dostępne przy wyborze i projektowaniu konkretnego skafandra takie jak wybór kieszeni, łat, butów lub manszet. Na stanie posiadamy około 60 suchych skafandrów DUI – wśród nich znajdują się najbardziej popularne modele takie jak TLS 350, FLX oraz CF200X w pełnej rozmiarówce. Jesteśmy również w stanie zaproponować Państwu naszą ofertę promocyjną na skafandry oraz ocieplacze DUI (nowe lub powystawowe). Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko !

 

Pasja do nurkowania i technologii zapoczątkowała prawdziwą rEvolucję na rynku rebreatherów, a mianowicie powstanie rebreathera rEvo. Po latach nurkowań na obiegu otwartym, pojawiło się zapotrzebowanie na bardziej zaawansowane urządzenie. rEvo, jako zupełnie nowa maszyna, powstało w odpowiedzi na brak innego urządzenia odpowiadającego na potrzeby zaawansowanych nurków technicznych. Po długim okresie badań, produkcji i testów wersji beta, „rEvolution” został wypuszczony w 2007 roku, aby zaraz potem zmienić nazwę na rEvo rebreather. Po kolejnych kilku latach badań i rozwoju maszyny, zostało wypuszczone rEvo III, które jest obecnie najnowszym modelem rEvo. Nie jest to jednak wersja ostateczna. Producent rEvo nieustannie prowadzi badania i doskonali dostępną jednostkę, aby odpowiedzieć na potrzeby nawet najbardziej zaawansowanych i wymagających nurków technicznych. rEvo to jedyna jednostka zaopatrzona w unikalny system rMs, który na bieżąco przewiduje dokładny pozostały czas scrubbera. rEvo to jedyny hCCR, co oznacza że jako jego użytkownik masz i eCCR i mCCR w jednym urządzeniu! Podwójny system scrubberów znacznie zwiększa nie tylko komfort oddychania ale i Twoje bezpieczeństwo pod wodą.

 

SSI - Przez ponad 45 lat SSI zapewnia szkolenie, certyfikację nurków oraz zasoby edukacyjne dla nurków, instruktorów nurkowania oraz centrów nurkowych i resortów na całym świecie.
Zapraszamy na nasze stoisko na tegorocznym BalticTech. Zapoznaj się z poziomami szkoleń oferowanych przez SSI w tym programie szkoleń rebreatherowych rEvo.

Ammonite System specjalizuje się w produkcji sprzętu oświetleniowego dla nurków na wszystkich poziomach zaawansowania, oraz akumulatorów zasilających nurkowe systemy grzewcze. Ammonite System jest została powołana do życia w 2005 roku. Ammonite System jest całkowicie polską firmą i wszystkie etapy od projektowania po wykonanie każdego egzemplarza, odbywają się w Polsce. Przekłada się to nie tylko na indywidualne podejście do każdego zamówienia, ale również na ekspresową obsługę gwarancyjną. Dodatkowym atutem jest możliwość opracowania indywidualnych rozwiązań w zależności od potrzeb, zastosowania czy konfiguracji wybranej przez naszych klientów. Ammonite System stale się rozwija. Naszą pasją jest tworzenie coraz to nowych modeli oświetlenia oraz udoskonalanie topowych produktów firmy. Takie wyzwania jak silny i lekki backup (LED ONE i LED ONE MINI), czy najlepszy na rynku akumulator grzewczy ACCU THERMO napędzają nas do działania. Każda sugestia ze strony użytkowników to dla Ammonite System dodatkowa inspiracja.

 

Waterfall:

Big Blue to ceniony na całym świecie producent oświetlenia dla nurków. Firma założona 10 lat temu. Swoją silną pozycję na rynku zbudowała dzięki korzystaniu z zaawansowanych technologii, dużej wiedzy oraz innowacyjności i nowatorskiemu podejściu. Dzięki tym cechom stworzono niepowtarzalny sprzęt gotowy do pracy w każdych warunkach. W ofercie Big Blue znajdziemy nurkowe latarki rekreacyjne, światło do doświetlania pod wodą, do nurkowania nocnego, a także profesjonalne oświetlenie foto/video oraz mnóstwo przydatnych akcesoriów.

Firma POSEIDON została założona w 1958 roku w Goteborgu w Szwecji. Poseidon jako pierwsza firma na świecie wprowadziła na rynek typ automatu z pojedynczym wężem, jaki do dziś jest używany niemal przez wszystkich nurków na świecie. Dziś POSEIDON eksportuje swoje produkty do większości krajów na świecie, określając swoją grupę docelową od wymagających nurków rekreacyjnych do nurków zawodowych, służb ratunkowych oraz wojska. Przełomową datą w historii firmy był rok 2005. Powstał wtedy Discovery MKVI - pierwszy na świecie rebreather na tyle prosty w obsłudze i jednocześnie niezawodny oraz zaawansowany technicznie, że może być używany z powodzeniem przez nurków rekreacyjnych. Dziś jego godnym następcą jest rebreather SE7EN.

 

Born2Dive

 

Cave Mexico

 

Nautica Safari, działa w branży od 1998 roku. Prowadzi dwie bazy nurkowe w Chorwacji: w Starim Gradzie na wyspie Hvar i na Visie, organizuje safari nurkowe na Morzu Czerwonym (Egipt i Sudan). Posiada status 5***** Centrum Nurkowego PADI i Centrum Nurkowego SSI.
Baza Stari Grad to propozycja dla osób rozpoczynających przygodę z nurkowaniem oraz na wyjazdy rodzinne. Wspaniały klimat nadmorskiego miasteczka, plaże, spokój i cisza. W bazie realizujemy również nurkowania turystyczne i kursy nurkowania od odstawowego po zaawansowane i specjalizacje.
Baza Vis to propozycja dla osób poszukujących wrażeń: nurków zaawansowanych, nurków technicznych, pasjonatów wraków, podwodnych archeologów. Na Visie realizujemy na kursy zaawansowane, specjalizacje i kursy techniczne.
Safari nurkowe w Egipcie to propozycja dla osób ceniących sobie czas i komfort wypoczynku. W ofercie mamy 7 różnych tras safari: wrakowe, rafowe, fotograficzne, a nawet techniczne. Posiadamy koncesję organizatora turystyki. Zorganizowaliśmy przeszło 350 safari nurkowych. 
www.nautica.pl 
www.nauticachorwacja.pl

 

seaWOLF - Od 1994 zajmujemy się produkcją suchych skafandrów. Jesteśmy polską firmą posiadającą własny zakład produkcyjny w środku Polski. Produkujemy skafandry dla wojska, wojsk specjalnych, formacji AT policji, SAR, Państwowych i Ochotniczych Straży Pożarnej itp. Od kilku lat produkujemy też skafandry Sea Wolf dla nurków rekreacyjnych i technicznych. W zaszłym roku zaczęliśmy też produkcję akcesoriów dla nurków pod nazwą Dive Depot.

 

XCCR to rebreather przygotowany do ekspedycji. Zaprojektowane, aby zapewnić niezawodną pracę w wymagających warunkach podwodnych. Urządzenie zostało opracowane przez lata naszego doświadczenia w rozwoju CCR w odniesieniu do potrzeb nurków i eksploratorów.

XCCR łączy w sobie sprawdzoną obudowę rebreatherową z najbardziej innowacyjnym pakietem elektroniki. Aby stworzyć najbardziej odporny na uszkodzenia rebreather, zapewnia wyjątkową niezawodność, odporność i jeszcze łatwiejsze użytkowanie w trudnych warunkach. Najważniejsze cechy XCCR to niezawodność, elastyczność, trwałość i przyjazna dla użytkownika konstrukcja. XCCR został zaprojektowany, aby poradzić sobie z awariami mechanicznymi, elektronicznymi i ludzkimi, nie blokując Cię i pozostawiając Cię bez możliwości ukończenia nurkowania.

 

KDP CMASKomisja Działalności Podwodnej jest jedną z najstarszych na świecie federacji zajmujących się szkoleniem płetwonurków oraz organizacją turystyki nurkowej. Organizacja od 60 lat kojarzona jest najwyższymi standardami we wszystkich obszarach jej działalności. Na tę wysoką pozycję pracowały pokolenia instruktorów i działaczy KDP. To również dzięki nim możemy pochwalić się dzisiaj jednymi z najlepiej dopracowanych programów szkolenia rekreacyjnego oaz nowoczesną ścieżką szkoleń technicznych. Naszą organizację cechuje też przejrzystość zasady funkcjonowania – władze wybierane są demokratycznie, a wszystkie najważniejsze decyzje podejmowane są przez zarząd w formie uchwał. Na co dzień wszystkie działania koordynowane są przez sprawnie funkcjonujące biuro.
Naszą dewizą od lat jest i zawsze pozostanie „jakość i bezpieczeństwo”.

 

Under Pressure - to dobrze już często odwiedzane centrum nurkowe w Austrii nad jeziorem Attersee. W gościnnym tradycyjnym stylu regionu „Salzkammergut“ oferujemy wszystkim nurkom „bezpośrednio ze skórzanych bryczesów“, wysoki poziom profesjonalizmu i elastyczności, ofertę najlepszej relacji jakości do ceny nad jeziorem. Również w w takim stylu spotkamy się z Wami na Baltictech, zapraszamy na nasze stoisko!

Nasza strona internetowa używa plików cookies. Więcej